wtorek, 19 kwietnia 2016

Lego Duplo - Mój pierwszy ogródW dzisiejszym poście chciałabym przedstawić Wam klocki Lego Duplo "Mój pierwszy ogród" , które otrzymałam do przetestowania od portalu babyonline.pl. . Sam wygląd klocków przyciąga uwagę dziecka. Mój synek, gdy tylko zobaczył opakowanie to już nie chciał go oddać, a przecież na siłę nie będę mu zabierać i  rozpakowywać. Gdy wreszcie przyniósł mi pudełko to je otworzyłam i po jednym klocuszku dawałam mu do rączki. Jego reakcja byłam fantastyczna, krzyczał z radości i układał wszystkie elementy w jednym rzędzie. Potem bawiliśmy się nimi dobre dwie godziny. Tego samego dnia jeszcze dwa razy bawiliśmy się nimi, można powiedzieć że cały dzień należał do Lego Duplo."Przez zabawę klockami Lego duplo - Mój pierwszy ogród, dziecko nie tylko rozwija wczesne umiejętności budowani, lecz także poszerza swoją wiedzę o świecie - z każdym ułożonym klockiem rosną ogrodowe rośliny, w tym słonecznik, pomidor i ziemniaki. To doskonała okazji,by opowiedzieć dziecku, jak rośliny wyrastają z ziemi i kwitną lub owocują" - tak opowiada o klockach producent.
MOJA OPINIA

Klocki Lego Duplo "Mój pierwszy ogród" to świetny zestaw dla każdego dziecka. Zestaw jest urozmaicony, co pomaga dziecku rozwijać wyobraźnie, dziecko może rozwijać sprawność manualną i koordynację ruchową. Klocki są tak interesujące, że może bawić się nimi cała rodzina wspólnie z dzieckiem. Nam ten zestaw bardzo się spodobał. Klocki są bajecznie kolorowe, o wielu kształtach, bezpieczne dla małego dziecka. Przy okazji zabawy klockami można opowiadać dziecku o otaczającym świecie i uczyć je przez zabawę. Zalety zestawu to: wysoka jakość, wytrzymałość, spełnia oczekiwania, wygląd. Nie zauważyłam żadnych wad.
Serdecznie polecam ten zestaw Lego Duplo jak i inne. Najlepsze jest to, że można łączyć ze sobą różne zestawy i dzięki temu wyobraźnia dziecka jeszcze bardziej się rozwija. Lego Duplo to świetny pomysł na urodziny, dzień dziecka jak i bez okazji.

Co Wy sądzicie o klockach tej firmy? Jestem Ciekawa waszej opinii.

6 komentarzy:

 1. Pamiętam, że mój brat duplo uwielbiał ♡

  merows.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam, że mój brat duplo uwielbiał ♡

  merows.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, moja córka byłaby zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już sobie wyobrażam moją córkę, jak się bawi klockami duplo.. nie mamy jeszcze żadnego zestawu i aż ciężko wybrać jakiś, skoro tyle wspaniałych wersji jest na rynku. Wychodzę z założenia, że dobrze jest mieć wszystkie 😂

  OdpowiedzUsuń
 5. Już sobie wyobrażam moją córkę, jak się bawi klockami duplo.. nie mamy jeszcze żadnego zestawu i aż ciężko wybrać jakiś, skoro tyle wspaniałych wersji jest na rynku. Wychodzę z założenia, że dobrze jest mieć wszystkie 😂

  OdpowiedzUsuń
 6. o jejku pamietam jak z bratem sie tym bawiłam
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia